Украинский атеистический форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Украинский атеистический форум » Новости религии » На Київщині після екскурсії з сектантами повісилася школярка


На Київщині після екскурсії з сектантами повісилася школярка

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

На Київщині після екскурсії з сектантами повісилася школярка

Прокуратура Київської області порушила карну справу за доведення до самогубства 9-річної Олександри Камінської. Маленьку мешканку села Іванкова Бориспільського району знайшли повішеною на дереві за два дні після того, як вона повернулася з екскурсії, влаштованої місцевими сектантами, яких пов’язують з колишніми прихожанами церкви «Посольство Боже» Сандея Аделаджи, пише газета «Сегодня».

http://kiev-forum.org/wp-content/uploads/2012/01/Sasha.jpg

«15 жовтня Саша разом з однокласниками була на екскурсії в Києві у Шоколадному будиночку. Донька приїхала звідти зі скляними очима. Я так і не змогла її розговорити. За два дні її не стало. Коли її зняли з дерева, на голові було вирване волосся, на руці була мотузка, коліна в саднах. Ми зрозуміли, що це вона зробила не сама, і переконалися в тому, прочитавши журнал, який вона привезла з екскурсії», — згадує мама Саші Вікторія Камінська.

http://kiev-forum.org/wp-content/uploads/2012/01/Sashi-batki.jpg

За словами вітчима дівчинки Олександра Довбоноса, в журналах розповідалося про масонів.

«Там були слова, мовляв, ви, діти, народжуєтеся ніким, нічого не варті без Бога. Тільки після смерті ви зможете з ним воз’єднатися. Тут вас ніхто не любить, а на небі будуть любити, буде багато іграшок. Це основний напрямок текстів, в цих журналах, які роздавали в Шоколадному будиночку. А діти, які їздили з Сашею на екскурсію, зараз кажуть, що також хочуть так зробити», — розповів вітчим Олександр Довбонос.

http://kiev-forum.org/wp-content/uploads/2012/01/Sashi-mal.jpg

Більше того, останнє, що намалювала дівчинка перед смертю – дерево, на якому будинок з відкритими дверями, а на гілках зашморг і дівоча коса з ременем. До цього Саша не раз малювала на релігійну тему «Добро і зло».

«Раніше я запитувала, що це за малюнки. Вона сказала, що до школи приходив дядя й просив це малювати», — сказала мама.

Саме сектантів рідні і звинувачують у смерті доньки. Вони стверджують, що злощасну екскурсію організував благодійний фонд, заснований багатодітною матір’ю Еладою М. та її братом, священиком Дімітрієм, який зараз проводить служіння у простому будинку, але збирається збудувати храм. Раніше ці люди хотіли проповідувати в школі, але не отримали дозволу. Тоді вони стали виходити на дітей через свій фонд, влаштовуючи екскурсії. До речі, їх помічали й на зборах учнів Аделаджи.

«За нашим городом купили будинок сектанти, що мають прямий стосунок до послідовників Сандея Аделаджі. Вони влітку збираються щодня, взимку – по вихідних. Еладу бачили там багато разів. Це стверджують вчителі та місцевий священик», – заявив вітчим.

Тепер М. фігурує в матеріалах досудового слідства.

«Після смерті мені телефонував М, сказав, що якби ми йому дозволили поповідувати в школі, то він би пояснив Саші, що суїцид – це гріх. Я сказала, що її вбили, там була боротьба. На що він відповів: Так, там була боротьба – місцевої влади проти нас».

Водночас сама Еллада М, яка виховує 12 дітей, та її брат відкидають звинувачення, що мають стосунок до смерті дівчинки.

«Літературу діти взяли в Шоколадному будинку. Там були стелажі, хто хотів – той брав. Це місіонерський журнал «Стежинка», його виписує півсела. Більше нічого не було. В цьому будинку, де начебто збираються послідовники Аделаджі, ми були один раз», – переконує Еллада.

А її брат Дімітрій взагалі запевняє, що хотів принести до школи лише Слово Боже й кидає тінь на інших проповідників.

«Мені не дозволили, але я знаю, що там викладають сектантські організації, Можливо, це вони викладали у дівчинки», – каже Дімітрій.

Нагадаємо, що це не перший випадок загадкового суїциду дитини після спілкування з сектантами. Схожі трагедії були також у Житомирі та області, Бердичеві, Хмельницькому. А в Чернівцях загубилася дівчинка, яка ходила до проповідників.

Джерело

Русскоязычная версия новости.

0

2

Кошмар!

0

3

НУЖНО "БЛАГОСЛОВЛЯТЬ" И ОТПРАВЛЯТЬ ТАКИХ УЧИТЕЛЕЙ ГОСПОДНИХ,  ПРЯМО В РАЙ!!!

0


Вы здесь » Украинский атеистический форум » Новости религии » На Київщині після екскурсії з сектантами повісилася школярка