Украинский атеистический форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Украинский атеистический форум » Атеистическая литература » А как вы читали Библию?


А как вы читали Библию?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Більшість атеїстів читали Біблію, навідмінно від віруючих. Питання таке: як саме ви її читали? Чи просто від початку до кінця (як я це робив особисто), чи перегортаючи на різні посилання що є під кожною сторінкою? Часто такі посилання здається не мають нічого спільного з прочитаним текстом. Існують також так званні плани читання Біблії нібито за "історичністю" подій. Приклад з цього плану - що слід посеред книги Буття(після 11 розд.) починати читати книгу Йова і після неї знову повертатись до книги буття і т.д...
То як саме правельно читати, щоб потім від віруючих не почути що ти не правильно прочитав і міг щось не так зрозуміти...

0

2

Я читав, як звичайну книгу, сторінку за сторінкою. Потім, між баталіями з православними, перечитував окремі частини. Також читав тлумачення професора богослівв"я Лопухина.

0

3

Тільки один відгук)) Невже більше ніхто не читав? :huh:

0

4

Та, мабудь, читали. Але російською.

0

5

vvvvallllii написал(а):

Тільки один відгук)) Невже більше ніхто не читав?

Також читав цей збірник єврейського і не тільки фольклору. Завдяки їй в мене виробилась стійка неприязнь до авраамістських релігій :x (блин давно уже на украинском ничего не писал, тяжеловато)

0


Вы здесь » Украинский атеистический форум » Атеистическая литература » А как вы читали Библию?